ÖZGÜN GÜMÜŞGÖZE’DEN DESTEK İSTEDİ

  • Eklenme Tarihi :12.03.2024 | 14:24
  • Muhabir :MİTHAT KALAYCIOĞLU

ÖZGÜN GÜMÜŞGÖZE’DEN DESTEK İSTEDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Defne Belediye Başkan adayı Av. Halil İbrahim Özgün, Defne’ye bağlı Gümüşgöze Mahallesi’nde vatani bayrak ve Atatürk sevdalısı vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Her mahallede olduğu gibi Gümüşgözeliler de planlanan alana sığmayınca Özgün’ün ziyareti açık hava mitingine dönüştü. Halkın yoğun ilgisi ile Defnelilere bağlılığı bir kat daha artan Özgün, muhteşem karşılamadan dolayı tüm Gümüşgözeli vatandaşlara teşekkürlerini sundu.

Başkan adayı Özgün, kendisine gösterilen yoğun ilgiden dolayı çok memnun olduğunu kaydederek Gümüşgöze’nin yeni dönemde yatırımlarla yıldız haline geleceğini kaydetti. Başkan adayı Özgün konuşmasında; “Gümüşgöze’de zafer meşalesi tekrardan yakıldı. Gümbür gümbür geliyoruz.

Size söz veriyorum; bu kenti yeniden ayağa kaldıracağız. Kadınlarımızla, gençlerimizle el ele vererek çocuklarımıza yakışır bir kent bırakacağız. Gümüşgöze halkımıza mükemmel karşılama için teşekkür ediyorum. Başaracağız, başaracağız, başaracağız! Aşımızı, ekmeğimizi, davamızı ve gönüllerimizi bölüşerek çoğalacağız. Desteğinizin verdiği şevkle bu yıkık kenti yeniden ayağa kaldıracağız” ifadelerini kullandı.