OİSD'den KILIÇDAROĞLU’NA ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :06.10.2022 | 15:13
  • Muhabir :

OİSD Başkanı İş İnsanı Ayhan Kara ve beraberinde bulunan yönetim kurulu üyeleri Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

OİSD'den KILIÇDAROĞLU’NA ZİYARET

Şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe Türkiye genelinde faaliyet gösteren ve otobüs firma sahiplerinin bir araya gelerek oluşturduğu Otobüs İşletme Sahipleri Derneği (OİSD) Başkanı İş İnsanı Ayhan Kara ve beraberinde bulunan yönetim kurulu üyeleri Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Türkiye genelinde şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet gösteren ve yaşadıkları sorunları tek çatı altında çözmek için otobüs firma sahiplerinin bir araya gelmesiyle kurulan ve ilk genel kurulda Hatay’ın en gözde otobüs firması olan Has Turizm Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Ayhan Kara’nın başkanlığını yaptığı Otobüs İşletme Sahipleri Derneği, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ettiler.

Otobüs İşletme Sahipleri Derneği Başkanı Ayhan Kara ve beraberinde bulunan yönetim kuruku üyeleri tarafından CHP Genel Merkezi’nde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na gerçekleştirilen ziyarete CHP Genel Başkan Veli Ağbaba ile CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal da katılım gösterdi.  CHP Genel Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette Otobüs İşletme Sahipleri Derneği’nin faaliyetleri hakkında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na bilgiler veren Otobüs İşletme Sahipleri Derneği Başkanı İş İnsanı Ayhan Kara, yolcu taşımacılığı sektörünün sorunlarını ve Türkiye genelinde CHP’li belediyelerin yönetimindeki otogarlarla ilgili sorunlar hakkında bilgiler verdi.

Otobüs İşletme Sahipleri Derneği Başkanı Ayhan Kara ve beraberinde bulunan yönetim kurulu üyeleri, Şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörünün sorunlarını büyük bir dikkatle dinleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun çözüm önerileri ile ilgili yaklaşımlarına ve kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti. (Murat MUTLU)