MULLAOĞLU: YARINLARA YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ

  • Eklenme Tarihi :17.03.2024 | 17:51
  • Muhabir :Haber Merkezi

MULLAOĞLU: YARINLARA YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Servet Mullaoğlu, İskenderun’da iş insanlarını ziyaret etti. Mullaoğlu: “Halkımızla birlikte, güzel yarınlara yürümeye devam edeceğiz” dedi.

 

CHP Hatay Milletvekili Servet Mullaoğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Bugün İskenderun İlçemizde, Hatay’ımıza ve Ülkemize çok önemli değerler katan, bölgemizin çok saygın İş insanlarından olan Edip Demir Çelik Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Ceritbinmez’i;  İpek Reklam Şirketinin sahibi Şükrü Sayılan’ı Filmar Filtre Şirketinin sahibi Cemal Saçan’ı ve fabrikasında çalışan değerli işçi kardeşlerimizi;  CRT Metal Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Atıf Ceritbinmez’i; Özçelik İl Sendikası Şube Başkanı, Hak İş Konfederasyonu İl Başkanı Mehmet Güngör’ü; Süleymaniye Mahalle Muhtarı Cevat Çakır ile partimizin emektarlarından Ziya Okur’u, değerli kardeşlerim Av. Cihan Önal ve Emrah Demir ile birlikte ziyaret ettim. Hatay ve Ülkemiz hakkındaki görüşlerimizi paylaştık. Ufkumuzu açan değerli görüşlerini bizlerle paylaştıkları için şükranlarımı sunuyorum.

ÇOK GÜZEL GÖRÜŞMELER YAPTIK

Kendileriyle verimli ve çok güzel görüşmeler yaptık. Ziyaretimizde bizleri çok ama çok güzel bir şekilde ağırlayan çok saygın iş insanlarımıza, Özçelik İl Sendikası Başkanımıza, Muhtarımıza, parti emektarımız Ziya Okur’a ve ziyaretimde bana eşlik eden, sevgili kardeşlerim Av. Cihan Önal’a ve sevgili Emrah Demir’e yürekten teşekkür ederim. Halkımızla birlikte, güzel yarınlara yürümeye devam edeceğiz” dedi.