MUHTAR TUZLUOĞLU DUALARLA UĞURLANDI

  • Eklenme Tarihi :01.02.2024 | 11:30
  • Muhabir :Haber Merkezi

Tedavi gördüğü Hastanede yaşama veda eden İskenderun Sakarya Mahalle Muhtarı Mustafa Tuzluoğlu sevenlerinin gözyaşları ve duaları eşliğinde toprağa verildi.

MUHTAR TUZLUOĞLU DUALARLA UĞURLANDI

Cenazesi Antalya Tıp Fakültesi Hastanesi morgundan alınan merhum muhtar Mustafa Tuzluoğlu’nun cenazesi getirildiği İskenderun’da dün Sakarya camiinde kılınan cenaze namazında acılı Tuzluoğlu ailesini, yakınları, sevenleri ve protokol üyeleri yalnız bırakmadı.

Camide kılınan cenaze namazında İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Ak parti Hatay Milletvekili Abdülkadir Özel, Ak parti Önceki dönem Milletvekili ve Ak parti MKYK üyesi Orhan Karasayar, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İskenderun Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Nadir Önal, Mehmet Ali Dokuzoğlu, Ahmet Keskin, Siyasi parti İskenderun Belediye Başkan A Adayları, Ak parti MHP ve zafer partisinin ilçe Başkanları, İskenderun Muhtarlar odası Başkanı ve Mahalle muhtarları ile çok sayıda seveni saf tuttu.

Cenaze namazı öncesinde cami imamı merhum Mahalle muhtarının insani yönünün çok önemli olduğunu belirterek “Çok güzel bir insan, bir abimizi kaybetmenin hüznünü yaşıyoruz” dedi.

Cenaze namazı sonrasında Sakarya Mahalle Muhtarı Mustafa Tuzoğlu’nun tabutuna İskenderun Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Milletvekili Abdülkadir Özel, MKYK Üyesi Orhan Karasayar Emniyet müdrü Nevzat güneş ile ailesinin omuz verdi.

Sakarya Mahallesi Muhtarı Mustafa Tuzluoğlu’nun cenazesi Aşkarbelli mezarlığında gözyaşları ve dualar eşliğinde toprağa verilerek son yolculuğuna uğurlandı.