Muhtar Aksoy :Kazanan Madenboyu Olsun

  • Eklenme Tarihi :30.03.2024 | 17:10
  • Muhabir :Haber Merkezi

Muhtar Aksoy :Kazanan Madenboyu Olsun

31 Mart yerel seçimleri öncesi çalışmalarına tam gaz devam eden Madenboyu  mahallesi Muhtarı Halil Aksoy ,Seçime saatler kala mahalle sakinlerine destek çağrısını yineleyerek ”Kazanan Madenboyu Manallemiz Olsun” dedi.2009 yılından bu yana muhtarlık görevini başarılı bir biçimde yapan ve yaptığı hizmetler ile takdir toplayan Muhtar Halil Aksoy’un önümüzde ki dönem içinde güven tazelemesi bekleniyor.

 

Mahallemiz için bir kez daha varım,Birlikte güçlenelim diyerek sözlerine başlayan Madenboyu  mahallesi Muhtarı Halil Aksoy:” Yaptıklarımız ,yapacaklarımızın teminatıdır. Madenboyu mahallemiz  gerek konumu gerek se de doğal güzellikleri ile Hatay’ımızın en güzel mahallelerinden birisi. Aynı zamanda Demirköprü Jandarma karakolu tarafından huzur ve güven anlamında ödül almış bir mahalle aynı zamanda .İşte böylesine güzel bir mahallede 2009 yılından bu yana yürüttüğüm muhtarlık görevimde yaptığım bütün çalışmalar mahalle sakinlerimiz tarafından bilinmektedir. Hepsi birbirinden kıymetli aza arkadaşlarım ile birlikte yaptığımız çalışmalarda elimizden gelenin fazlasını yapma çabası içerisinde olduk. Mezarlığımız ve çevresi düzenlemesi  ile Mahalle aralarında parke döşemelerimiz en iyi biçimde yapıldı.Madenboyu’nu çevre mahallere bağlayan 7 yolumuzun tamamını asfalt yaptırdık. Önemli bir konu olan Uyuşturucu ve Hırsızlık konusunda kimseye göz açtırmayarak bu kötü niyetli insanlara fırsat vermediğimizin altını çizmek isterim.Mahallemizin meydanına kazandırdığımız sosyal tesisimizden tüm sakinlerimiz faydalanmaktadır.15 derslikli okulumuzda bizim görev süremizde tamamlanarak eğitime açıldı.Aynı zamanda Amatör liglerde resmi maçlara ev sahipliği yaptığımız sahamız da bizim için iyi bir kazanım oldu.PTT şubemizi mahallemize açarak vatandaşlarımızı şehir merkezine gitmekten kurtardık. Ve ayrıca Anayol üzerinde bulunan ve oradan geçerken herkesi hayranlıkla baktığı Madenboyu Yeni Camiyi öncülüğünü yaptığım derneğimiz sayesinde tamamladık.Bu camimizin şöylede bir özelliği var ki 1.5 yıl gibi bir sürede tamamlandığı için en kısa sürede biten cami ünvanına sahiptir.

Aza arkadaşlarım ile birlikte sevdamız olan Madenboyu mahallemiz için yeniden kollarmızı sıvadık ve mahalle sakinlerimizden bir kez daha desteklerini bekliyoruz.En derin saygılarımızla.”dedi.