MUHTAR ADAYI FUNDA TURAÇ İGC'NİN KONUĞU OLDU

  • Eklenme Tarihi :20.01.2024 | 11:59
  • Muhabir :Haber Merkezi

Mustafa Kemal Mahallesi muhtar adayı Funda Turaç ve eşi İş insanı Mehmet Turaç, Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle İskenderun Gazeteciler cemiyetini ziyaret ederek gazetecilerin bayramını kutladı.

MUHTAR ADAYI FUNDA TURAÇ İGC'NİN KONUĞU OLDU

Mustafa Kemal Mahallesi muhtar adayı Fundan Turaç ve eşi Mehmet Turaç, başkan Diyap Atar ve gazetecilerle bir araya gelerek sohbet gerçekleştirdi.

Muhtar adayı Funda Turaç, gecikmeli de olsa sizleri ziyaret etmek istedik. 10 ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle oldukça yoğun bir gündü. Gazeteciler gerçekten çok önemli ve değerli bir meslektir. Toplumun gözü kulağıdır. Bizlere vermiş olduğunuz emeklerden dolayı teşekkür ediyorum. Yapılacak olan 31 Mart yerel seçilerinde ise Mustafa Kemal mahallesine muhtar adayı oldum. Mahallemize hizmetler konusunda tüm yerel yönetimler ve mülki amirlerimizle iyi diyaloğlar içimde olacağız. Tüm çabamızı Mustafa Kemal Mahallesi için harcayacağız" dedi.

İskenderun Gazeteciler cemiyeti Başkanı Diyap Atar ise, yapılan ziyaretlerin hepsi bizler için değerlidir. Geçtiğimiz günlerde kutlanan çalışan gazeteciler günü nedeniyle bizleri ziyaret edenlere ve sizlere teşekkür ediyorum çıkmış olduğunuz bu yolda sizlere başarılar diliyorum dedi.