Minik Üniversiteliler 23 Nisan’ı Coşkuyla Kutladı

  • Eklenme Tarihi :25.04.2022 | 09:41
  • Muhabir :

Bölgemiz Anaokulu sektörünün en etkili kurumlarından olan Hatay Çocuk Üniversitesi Anaokulunda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşku ile kutlandı.

Minik Üniversiteliler 23 Nisan’ı  Coşkuyla Kutladı

Öğretmenleri nezaretinde günler öncesinden hazırlıklara başlayan Hatay Çocuk Üniversitesi Anaokulunun minikleri gösterileri ile adeta büyülediler.23 Nisan  kutlama programına Özel Hatay Çocuk Üniversitesi Anaokulu kurucuları Psikolog Doğan Kuş ve Psikolog Ahmet Ertuğrul,Yöneticiler,Öğretmenler,Öğrenciler ve Veliler katılırken  program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Kıyafetlerde kırmızı Beyaz renklerin hakim olduğu 23 Nisan kutlama programında Hatay Çocuk Üniversitesi Anaokulu sınıfları şiir okuma ve dans gösterileri ile muhteşem bir kutlama programına imza attılar. Aynı zamanda Palyaçoların da renkli görüntüler oluşturdukları programda minik öğrencilere yüz boyama etkinliği ,Balon ve Pamuk Şeker dağıtımı yapıldı.

Muhteşem bir 23 Nisan kutlama programı ile Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamanın onurunu yaşadıklarını ifade eden Özel Hatay Çocuk Üniversitesi Anaokulu kurucuları Psikolog Doğan Kuş ve Psikolog Ahmet Ertuğrul,Programın gerçekleşmesinde büyük emekleri olan öğretmenlerini canı gönülden kutlayarak sergiledikleri performanslar ile herkesi kendilerine hayran bırakan minik öğrencilerine teşekkür ettiler. (TALİP KÖLEOĞLU)