MHP’Lİ YÖNETİCİLER KONUK OLUYOR

  • Eklenme Tarihi :14.03.2024 | 14:28
  • Muhabir :Haber Merkezi

MHP’Lİ YÖNETİCİLER KONUK OLUYOR

MHP Kırıkhan İlçe Teşkilatı mübarek Ramazan ayında da vatandaşların yanında olmaya devam ediyor.

 

31 Mart yerel seçimleri öncesi çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdüren Kırıkhan MHP İlçe Teşkilatı Ramazan ayında da vatandaşları yalnız bırakmayarak iftar sofralarına konuk oluyor.

6 Şubat felaketinin yaşanmasından bu yana her daim vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için mücadele eden MHP Kırıkhan İlçe Teşkilatı, mübarek Ramazan ayında da vatandaşların iftar sofralarına konuk olarak onların yalnız olmadığını hissettirmeye çalışıyor.

MHP Kırıkhan İlçe Başkanı Hamza Cirnooğlu, ilçe yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları, Ülkü Ocakları ve Belediye Meclis Üye adayları, her bir ferdi ile çat kapı yaparak vatandaşların iftar sofralarına konuk olarak güzel bir çalışmaya imza atmaya başladı.

MHP İlçe Başkanı Hamza Cirnooğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Depremden bu yana her daim yanlarında olmaya çalıştığımız vatandaşlarımızı hiç bir zaman unutmadık, unutmayacağız ve unutturmayacağız. Mübarek Ramazan ayı dolayısıyla da tüm teşkilatımızla yaralarını sarmak, dertlerini dinlemek ve sorunlarını çözmek amacıyla gerek konteyner kentlerde gerekse yaşam alanlarında çat kapı yaparak iftar sofralarına misafir oluyoruz. Bu çalışmalarımızı Ramazan ayı bitene dek sürdüreceğiz. Her zaman onların yanında olacağımızı hissettirmek istiyoruz.” dedi.