MHP’DEN TOSYALI’YA ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :14.10.2023 | 12:23
  • Muhabir :

HABER MERKEZİ

MHP’DEN TOSYALI’YA ZİYARET

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Cumhur ittifakı olarak liderlerimizin izinde millete hizmet yolunda hep birlikte yürüyoruz” dedi. Geçtiğimiz günlerde olağan kongresini yapan Milliyetçi Hareket Partisi İskenderun ilçe teşkilatı başkanlığa seçilen Turhan Bozkurt ve yeni yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı makamında ziyarette bulundu.

 

VAR OLSUN CUMHUR İTTİFAKI

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ”Nazik ziyaretleri için MHP İlçe Teşkilatına teşekkür ediyorum. Cumhur ittifakı paydaşları olarak ülkemize, şehrimize ve ilçemize hizmet ediyoruz. İskenderun Belediyesi olarak da bir yandan temel belediyecilik faaliyetlerini hizmetlerini layıkıyla yerine getirirken, diğer yandan sosyal belediyecilik hizmetleri ve projelerimiz şehrimize ve değerli hemşerilerimize en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Var olsun Cumhur İttifakı dedi.

MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt ise oldukça coşkulu ve yoğun katılımlı bir kongre yaptıklarını belirterek,” Geçtiğimiz günlerde ise İl Kongremizi tamamladık. Cumhur ittifakı olarak her daim halkımızın hizmetindeyiz. Belediye Başkanımız Fatih Tosyalı’ya çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz. Her daim birlik ve beraberlik içerisinde olmaya devam devam edeceğiz ”şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Tosyalı, görsel sunum eşliğinde konuklarına belediye hizmetleri hakkında bilgiler paylaştı.