MEHMET DUDUOĞLU TEŞKİLATIYLA KUCAKLAŞTI

  • Eklenme Tarihi :08.02.2024 | 04:07
  • Muhabir :Haber Merkezi

Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan adayı Av. Mehmet Duduoğlu, partisinin ilçe teşkilatı önünde Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara ile birlikte partililerle bir araya gelerek kucaklaştı.

MEHMET DUDUOĞLU TEŞKİLATIYLA KUCAKLAŞTI

 

Cumhuriyet Halk Partisi MYK ile Parti Meclisinden İskenderun Belediye Başkan adaylığı onaylanan Av. Mehmet Duduoğlu İlçe teşkilatı tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı.

BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Parti binası önünde İlçe Başkanı Mehmet Derin, yönetim kurulu üyeleri ve Partililer CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara ile bir araya gelen İskenderun Belediye Başkan adayı Av. Mehmet Duduoğlu “Cumhuriyet Halk Partisi tarafından İskenderun Belediye Başkan adaylığına layık görülmek, sizlerin güveni ve desteğiyle mümkün oldu. Bu onur dolu göreve talip olmamda İskenderun’umuza adaylığımı uygun gören başta Genel Başkanım Özgür Özel’e, MYK üyelerimize, Parti meclisi üyelerimize ve desteğini esirgemeyen herkese içtenlikle teşekkür ederim. Sizlerin desteğiyle birlikte, şehrimizi daha iyi bir geleceğe taşımak için çaba sarf edeceğimden emin olabilirsiniz. Bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmek için çalışmaya hazırım. Yeniden güçlü İskenderun için geleceği birlikte yöneteceğimizi buradan sizlere belirtmek isterim” dedi.

İNANCIMIZ TAM

CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara da Cumhuriyet Halk Partisinin, 31 Mart'ta yeni belediyeler kazanacağına işaret ederek “Böylece 2019'da büyükşehirlerimizin tanıştığı toplumcu belediyeciliği, ülkemizin sathına daha güçlü biçimde yayacaktır. Bizler de İskenderun Belediyesi Adayımız Mehmet Duduoğlu'nu ilçe başkanlığımızda, İlçe Başkanımız Hüseyin Derin ve örgütümüzle birlikte karşıladık. Adayımıza ve örgütümüze hayırlı olsun diliyor, 31 Mart'ta İskenderun'da partimizin büyük ve örnek niteliğinde bir zafer kazanacağına inancımızın tam olduğunun altını çiziyoruz” diye konuştu.