KUTLU’DAN TEMİZYÜREK MEDYA’YA ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :04.01.2024 | 12:14
  • Muhabir :Haber Merkezi

KUTLU’DAN TEMİZYÜREK MEDYA’YA ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu, Temizyürek Medya Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Temizyürek’i İstanbul-Hatay Kardeşlik Çarşısı-1’de (Eski Devlet Hastanesi) bulunan çalışma ofisinde ziyaret etti.

2024 yılında yapılacak olan siyasi çalışmalar kapsamında Temizyürek Medya Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Temizyürek’i çalışma ofisinde ziyaret eden CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu, “6 Şubat’ta Hatay’da meydana gelen ve Asrın Felaketi olarak nitelendirilen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyorum. 2024 yılının başta milletimize ve ülkemize sağlık, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini diliyorum. Antakya’mızı yeniden ayağa kaldırmak için CHP Antakya İlçe Teşkilatı olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Antakya’da yaşamını sürdüren depremzedelerin talep ve sorunlarını yerinde inceleyerek yetkililere ileterek çözüm bulmaya çalışıyoruz.” dedi.

Temizyürek Medya Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Temizyürek ise CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu’nun ziyaretinden memnun olduğunu belirterek çalışmalarında başarılar diledi. (MURAT MUTLU)