KUŞALANI MAHALLEMİZİN SORUNLARINI ÇÖZÜYORUZ

  • Eklenme Tarihi :20.11.2023 | 14:14
  • Muhabir :Hatay Gazetesi

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, mahalle ziyaretlerini 2 mahalleyi ziyaret ederek devam etti. Eryılmaz ilk ziyaretini Yeşilköy Mahallesi’ne gerçekleştirdi.

KUŞALANI MAHALLEMİZİN SORUNLARINI ÇÖZÜYORUZ

Burada mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Eryılmaz, Okul yolu ve Mezarlık yolunda devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Zemin iyileştirme çalışmalarının hemen ardından asfaltlama çalışmalarımıza başlayacaklarını belirten Başkan Eryılmaz, “İlçemizde yıkım çalışmaları tamamlanan cadde ve sokaklarımızı yeniden düzenleyerek, yol sorunlarını ortadan kaldıracağız. Samandağımızı güzelleştirmek için sahada alın teri döküp, emek veren bütün emekçilerimize teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum.” dedi.

 

KUŞALANI MAHALLEMİZİN SORUNLARINI ÇÖZÜYORUZ

Yeşilköy Mahallesi ziyaretinin ardından Kuşalanı Mahallesi’ne geçen Eryılmaz, burada vatandaşların sorunlarını dinledi.

Ardından da, Kuşalanı Mahallesi okul yolunda Hatay Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yaptıkları menfez ve yol genişletme çalışmalarını, Mahalle Muhtarı ve Fen İşleri ekipleriyle birlikte yerinde inceleyen Eryılmaz, “Eksikliklerin bir an önce tamamlanması için çalışmalarımızı gerçekleştirecek en kısa zamanda yolu vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız.” dedi.

VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Başkan Eryılmaz son ziyaretini Girne Caddesi’nin Çevre Yolu ile kesiştiği noktada sorun yaşan vatandaşların daveti üzerine Girne Caddasine yaptı. Burada vatandaşları dinleyen Başkan Eryılmaz, “Girne Caddesi'nin Çevre yolu kesiştiği noktada sorun yaşayan vatandaşlarımızın daveti üzerine kendilerini ziyaret ettik. Yaşamış oldukları sorunları gidermek üzere çalışmalarımıza başladık. Nazik misafirperverliklerinden dolayı kıymetli vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” diye konuştu.