KUMLU BELEDİYESİ EMEKLİ PERSONELİNİ UNUTMADI

  • Eklenme Tarihi :25.03.2022 | 10:21

Kumlu Belediye Başkanı Mehmet Deli, günlük çalışma temposu içinde bölge halkının acılarını ve dertlerini paylaşmak adına hasta ziyaretleri gerçekleştiriyor.

KUMLU BELEDİYESİ EMEKLİ PERSONELİNİ UNUTMADI

 Başkan Deli, bu bağlamda,  Gökçeoglu Mahallesinde ikamet eden Emekli zabıta memuru Abdurrahman Barazi'yi evinde ziyaret etti.

Barazi’ye geçmiş olsun dilerlerini ileten Başkan Deli, Hasta ve hasta yakınlarıyla bir süre sohbet etti. Belediye Başkanı Mehmet Deli; rahatsızlıkları nedeniyle gününü evde geçiren hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret ederek ; onların yalnız olmadıklarını hissettirerek bir nebze mutlu olmalarını amaçladıklarını belirterek, “Sağılık insanın en büyük hazinesi. Hayata küsmeden, en olumsuz şartlarda bile hep yapılabilecek güzel şeylerin olduğunu düşünerek hareket etmek gerekir. Hastalıkla mücadele etmek zorunda kalan değerli büyüklerimin, ihtiyaçlarını, sıkıntılarını soruyoruz ve elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Biz annemizden babamızdan hasta olanı, yaşlılara ziyaret etmeyi gördük. Sağlık hayattaki en önemli şey ve Allah kimseyi sağlığından etmesin ” dedi. (Haber Merkezi)