KIRIKHAN’DA YILIN İLK BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI

  • Eklenme Tarihi :09.01.2024 | 12:14
  • Muhabir :Haber Merkezi

Kırıkhan Belediye Meclisi 2024 Yılı Ocak Ayı ilk Olağan toplantısını Belediye Başkanı Ayhan Yavuz Başkanlığında gerçekleştirdi.

KIRIKHAN’DA YILIN İLK BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz oturum öncesinde Belediye Meclis Üyelerinin yeni yılını kutladı, daha sonra Meclis üyelerini deprem sonrası yapılan çalışmaların son aşaması ile ilgili bilgilendirdi.

Kırıkhan Belediye Meclisi Ocak Ayı Olağan toplantısı Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve ebediyete intikal etmiş bütün Şehitlerimiz için saygı duruşunun yapılıp ruhlarına Fatiha Suresinin okunması ile başladı.

Meclis toplantısında ilk olarak gündem dışı madde görüşülüp oyalanıp karara bağlandı. Gündemdeki diğer maddeler de görüşülüp oy birliği ile kabul edilerek karara bağlandı. Toplantıda gündemim 3. Maddesi olan Denetim komisyonu Üyeleri seçimi yapıldı. Oyalama sonucunda Denetim Komisyonu üyeliklerine; Ömer Erden, Nurettin Aksoy ve Şahin Bilgin seçildi.

Kırıkhan Belediye Meclisi Ocak Ayı Olağan toplantısı dilek ve temenniler bölümünde karşılıklı istişare ve değerlendirmelerin yapılması ile sona erdi.