KAŞIKÇI SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

  • Eklenme Tarihi :26.01.2023 | 11:00
  • Muhabir :

Her gittiği yerde vatandaşların büyük teveccüh gösterdiği MHP Hatay Milletvekili Dr. Lütfi Kaşıkçı, sosyal medyayı aktif kullanarak seçim çalışmalarına başladı.

KAŞIKÇI SEÇİM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Türkiye’de 2023 seçimlerinin ne zaman yapılacağı konusunda 14 Mayıs 2023 tarihi işaret edilirken, TBMM’de halkın sorun ve taleplerini gündeme getiren milletvekilleri seçim çalışmalarına şimdiden başladı.

 

Hatay halkının sorun ve taleplerinin karşılanması konusunda TBMM’de milletvekilliği görev süresi boyunca dile getirdiği soru önergeleriyle Hataylıların gönlünde taht kuran Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hatay Milletvekili Dr. Lütfi Kaşıkçı, olası bir ihtimalle 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Erken Genel Seçim öncesinde seçim çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

HATAY’DA MHP’NİN BAŞARISI İÇİN ÇALIŞMAYA VAR MISIN?

 Yayınladığı spotlarla seçim çalışmalarına başlayan MHP Hatay Milletvekili Dr. Lütfi Kaşıkçı, “14 Mayıs tarihinde yapılacak seçimlerde Hatay’da MHP’nin başarısı için çalışmaya var mısın? İletişim için 0542  204 12 26” diyerek sosyal medya takipçileri başta olmak üzere tüm partilileri davet etti.