KARA, YÜZME GRUBUYLA BULUŞTU

  • Eklenme Tarihi :08.01.2024 | 12:12
  • Muhabir :Haber Merkezi

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara, ‘Denizin birleştirici gücüne’ inanmış 4 mevsim denizi kullanan yüzme grubu ile bir araya geldi.

KARA, YÜZME GRUBUYLA BULUŞTU

Milletvekili seçildiği günden buyana, toplumun her kesimiyle bir araya gelen, sorunlarını yakından ilgilenen, ilgili ve yetkilileri çözüm noktasında tetikleyen CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mustafa Çöloğlu’nun da içerisinde yer aldığı yüzme grubu üyeleri buluştu.

ÇOK GÜZEL DOSTLUKAR KURDUK

İskenderun’da çeşitli meslek gruplarında faaliyet gösteren, aralarında emeklilerin de yer aldığı, 4 mevsim denizi kullanan Yüzme grubu üyeleri ve Milletvekili Nermin Yıldırım Kara ile karşılıklı sohbet etme, sorunları paylaşma imkanı buldu.

İskenderun Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mustafa Çöloğlu, yüzme grubunun ‘denizin birleştirici gücü’ ile bir araya gelen,  çok güzel dostlukların, deniz dışında da sürdürüldüğü bir birliktelik olduğunu aktardı.

MECLİSE TAŞIMA MÜCADELESİ VERİYORUM

Yüzme Grubu Başkanı Orhan Kök de, göreve geldiği günden buyana toplumla iç içe, her kesimi kucaklayan CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara’nın gösterdiği yakınlık, insanlara dokunması, sorunları meclise taşıma mücadelesi verdiği için teşekkür etti.   

Haftanın üç günü parlamentoda, dört gününü de memleketi Hatay’da çalışmalar yaptığını belirten CHP Milletvekili Nermin Yıldırım Kara da, “Bugün İskenderun’da ‘Denizin Birleştirici Gücü’ teması ile Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanımız Sayın Mustafa Çöloğlu, değerli Partilimiz Orhan Kök ve kıymetli dostlarımız ile bir araya geldik. Kentimizdeki güncel konulara dair sohbet ettik” dedi.