İŞLETMECİLERE İSTİHDAM DESTEĞİ SUNACAĞIZ

  • Eklenme Tarihi :19.03.2024 | 09:59
  • Muhabir :Haber Merkezi

İŞLETMECİLERE İSTİHDAM DESTEĞİ SUNACAĞIZ

Cumhur İttifakı Antakya Belediye Başkan Adayı İbrahim Naci Yapar, tüm vatandaşlara Antakya’da Cumhur İttifakına sahip çıkma çağrısını her platformda yineliyor.

 

AK Parti İl Başkanı Dr. Mustafa Erdoğan,  AK Parti Antakya İlçe Başkanı Mustafa Boyacıoğlu, MHP İlçe Başkanı Metin Taşçı, Antakya kadın kolları Başkanı Selma Sönmez ve meclis üyesi adaylarının da eşlik ettiği ziyaretlerde kent genelinde STK’lar, işletmeler, konteyner kentlerde istişarelerde bulunan Yapar’ın tek odak noktası ise Antakya’nın kent halkı ile topyekün ayağa kalkması. Bu kapsamda ziyaretlerini ve çağrılarını aralıksız olarak sürdüren Yapar, 31 Mart’ta yetki istediği vatandaşlara projelerini de aktarıyor.

İŞLETMECİLERE İSTİHDAM DESTEĞİ SUNACAĞIZ

Yapar son olarak Kılıç mobilya işletme sahibi Ali Kılıç ev sahipliğinde mobilyacı esnafını, Küçük sanayi sitesi esnafını, Aslan otomotiv işletme sahibi Suat Aslan’ı, Batman otomotiv yedek parça işletme sahibi Sinan Batman ev sahipliğinde, Demir Otomotiv işletme sahibi Bülent Demir, Ataç anahtar işletme sahibi Hikmet Ataç, Kulubecioğlu Oto lastik işletme sahibi Turgay Kulübecioğlu ve Kuş egzoz işletme sahibi Fatih Kuş’u, Çerkezoğlu kereste işletme sahibi Ali Çerkezoğlu’nu, Doğru spor ve tekstil işletme sahibi Sıddık Doğru’yu, Yeniden Doğuş Eğitim Kurumları sahiplerinden Sadettin Ufuk Bayraktar’ı ve Gökhan Kınay’ı, Oryıl Toptan Gıda işletme sahibi Orhan Yıldırım’ı, Bulanık Group sahibi Mehmet Bulanık’ı, Duyar Künefe işletme sahibi İsmail Duyar’I, Hatay Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mehmet Yıldız’ı ziyaret ederek kente kazandırılacak hizmetler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Antakya’yı gerçek belediyecilik ile kalkındırırken, iş dünyasının desteğine de ihtiyaç duyduklarının altını çizen Yapar, iş, emek ve istihdam üreten tüm işletmelerin yanlarında olacaklarını, açacakları kurslar ile işletmelere tecrübeli eleman yetiştirerek işletmeleri destekleyeceklerini kaydetti.

KURUMLAR İLE İŞBİRLİKLERİ YAPILACAK

Yapar, Antakya’da hizmet veren tüm kurumlar ile işbirliği yapacaklarını söyledi. Bu kapsamda son olarak TÜGVA il temsilcisi Mehmet Emin Sağanak ve il yürütme kurulu üyelerini, Vakıflar Bölge müdürü Osman Güneren’i, Hatay İl kültür ve turizm müdürü Hüsnü Işıkgör’ü, makamlarında ziyaret eden Yapar, tüm kurumların kentin yeniden inşası sürecine desteklerinden memnuniyet duyacaklarını belirtti. Kurumlar ile yapılacak işbirliklerinin Antakya halkının da yararına olacağını kaydeden Yapar, 1 Nisan itibariyle işbirliklerini somutlaştıracaklarını da ifadelerine ekledi.