İSKENDERUN BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI

  • Eklenme Tarihi :08.01.2024 | 11:58
  • Muhabir :Haber Merkezi

İskenderun Belediye Meclisi gündeminde bulunan konuları görüşmek üzere İskenderun Belediyesi Brifing Salonunda toplandı.

İSKENDERUN BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDI

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı Başkanlığında toplanan mecliste gündemde bulunan maddeler görüşülerek karara bağlandı.

Düzenlenen meclis toplantısı öncesinde bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” “2023 yılında bizleri derinden yaralayan ve asrın afeti olarak adlandırılan felaketlerle mücadele ettik. 2024 yılında el ele, omuz omuza mücadele ederek, kentimizi ve Hatay’ımızı olması gereken en güzel yerlere taşıma amaçlı, azim ve kararlılıkla çalışmaya yine birlikte devam edeceğiz ” dedi.

Başkan Tosyalı,” Yakın bir tarihte aramızdan ayrılan Mustafa Kemal Mahallesi Muhtarımız İsa Taş’ın adını Mustafa Kemal Mahallesi 575. sokağa veriyoruz. Muhtarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Ayrıca tüm meclis üyelerimize kentimiz için yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Yapılan gündem dışı konuşmaların ardından meclis gündeminde bulunan maddeler görüşülerek karara bağlandı.