İMAR HİZMETİ YOK İYİ NİYET YOK

  • Eklenme Tarihi :18.03.2024 | 12:33
  • Muhabir :Haber Merkezi

İMAR HİZMETİ YOK İYİ NİYET YOK

İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan Bekbele mahallesi'nde coşkuyla karşılandı. İskenderun Bekbele mahalle sakinleriyle iftar sonrası bir araya gelen Nazmi Ceylan önemli açıklamada bulundu.

 

İskenderun Beldeleri mahalleye dönüştüğü günden bu yana hakkettiği hizmeti alamadığını, oy deposu olarak görenlerin vaatlerine inanmayacağını sözlerine ekleyen İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan şu ifadelere yer verdi;

DERS VERME ZAMANI 31 MART!

Nazmi Ceylan, toplantıya katılan mahalleye sakinlerine "Artık içi boş vaatlere karnımız tok. Yapmak isteyenler 10 yıldır yapardı. Ne yaptılar? Oyları aldılar, kayboldular. Ne suyumuz, ne yollarımız ne de imarımızı çözdüler. Yeter! İskenderun Artık ders verme zamanı gelmiştir. İşte karşınızdayım, bu bölgenin sorunlarını en iyi ben biliyorum. Seçimlerden seçimlere değil her gün bu bölgeye geliyorum. Sizin kardeşiniz, ağabeyiniz olarak söz veriyorum. Ben yapacağım, Allah bana o makamı nasip ederse imarı da yolları da her türlü mahallenin sorununu da ben çözeceğim." Açıklamasında bulundu.

Programa katılan mahalle sakinleri alkışlarla destek verirken; 'Umudumuz Sensin' tezahüratında bulundu.

Toplantı sonrası evlerine davet eden vatandaşlar mahalle ile ilgili uzun süredir çözülemeyen sorunları bizzat anlatarak çözülmesi ricasıyla bulundu.