İGC’DEN BAŞKAN TOSYALI’YA ZİYARET

  • Eklenme Tarihi :17.03.2024 | 16:30
  • Muhabir :Haber Merkezi

İGC’DEN BAŞKAN TOSYALI’YA ZİYARET

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti, yönetimi ve üyeleriyle birlikte Belediye Başkanı Fatih Tosyalı'yı makamında ziyaret etti. Yönetim Kurulu ve üyeleriyle gerçekleştirilen ziyarette İGC Başkanı Diyap Atar, İskenderun’da 5 yıllık döneminde basınla ilişkilerindeki karşılıklı iyi diyalog ile verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkürlerini iletti.

 

İGC Başkanı Diyap Atar, Başkan Tosyalı'ya İGC adına Ay Yıldız işleme şehitler anıtı biblosu hediye etti.

Başkan Tosyalı da 5 yıllık başkanlığı sürecinde İskenderun basınıyla kurduğu güzel diyalogdan çok yararlandığını, olumsuz ve olumlu haberler ile yorumların hizmet etmede büyük faydasını gördüğünü söyledi.

5 yıllık başkanlık süresi boyunca gazeteciler ile sürekli iletişim halinde olduğunun altını çizen Tosyalı, "Sizlere teşekkür ediyor, gazeteci arkadaşlarımın görev sürem içerisinde bizimle gösterdiği sıkı işbirliği için sonsuz teşekkürlerimi iletiyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı 31 Mart günü görev süresinin bittiği güne kadar işinin başında bulunacağını ve bundan sonraki yaşamında da İskenderun ile İskenderunluların hizmetinde olacağını da sözlerine ekledi.