HİZMET SEFERBERLİĞİ DEVAM EDİYOR.

  • Eklenme Tarihi :12.10.2023 | 13:41
  • Muhabir :

HABER MERKEZİ

HİZMET SEFERBERLİĞİ DEVAM EDİYOR.

SAMNDAĞ Belediyesi daha temiz bir Samandağ için hizmet seferberliğini sürdürüyor. İlçenin her noktasında temizlik çalışması yapan Samandağ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, canla başla çalışıyor.

 

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, “ İlçemiz genelinde ilan ettiğimiz temizlik seferberliği kapsamında bütün mahallelerimizde temizlik çalışmalarımızı sürdürüyor, bütün cadde ve sokakları temizleyerek daha temiz ve daha güzel bir görünüme kavuşturuyoruz.

Mesai mefhumu gözetmeksizin hafta sonu da temizlik çalışmalarına ara vermeden devam eden Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimizce 7 farklı mahallemizde eşzamanlı bir şekilde hummalı çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Tekebaşı Mahallesi, Sutaşı Mahallesi, Deniz Mahallesi,  Çevlik, Çiğdede Mahallesi, Atatürk Mahallesi ve Şükrü Kanatlı Mahallesi’nde temizlik çalışmalarımız devam ediyor. 

42 mahalleye eşit hizmet vermek için tüm ekiplerimizle birlikte gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.