HERKES İÇİN DAHA İYİ BİR GELECEK UMUDU

  • Eklenme Tarihi :31.12.2023 | 00:44
  • Muhabir :Haber Merkezi

HERKES İÇİN DAHA İYİ BİR GELECEK UMUDU

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Payas İlçe Başkanı Erdinç Keskin, 2024 yılına girerken, Payas halkı ve tüm dünya insanlarına barış, sağlık ve mutluluk dolu bir yıl dileğinde bulundu. Keskin, yeni yılın, herkes için umut ve refah getirmesini umduğunu ifade etti.
PAYAS VE DÜNYA İÇİN BARIŞ VE UMUT DİLEKLERİ
Erdinç Keskin, yayınladığı yeni yıl mesajında şu ifadelere yer verdi: "Sevgili Payaslılar ve tüm dünya vatandaşları, 2024 yılına girerken, hepimiz için barış, sağlık ve mutluluk dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum. Yeni yıl, her birimiz için umut ve refahın arttığı, zorlukların geride kaldığı bir yıl olsun."
HERKES İÇİN DAHA İYİ BİR GELECEK UMUDU
Keskin, mesajında özellikle eşitlik, adalet ve sürdürülebilir bir gelecek üzerine vurgu yaptı: "2024 yılı, Payasımız için, ülkemiz için ve tüm dünya için daha iyi bir gelecek, eşitlik ve adalet temelinde atılan adımlarla dolu olsun. Herkes için daha yaşanabilir, daha adil bir dünya yaratma umudumuzu yeşertelim."
PAYAS’TA SOSYAL VE EKONOMİK GELİŞİM
Yeni yıl mesajında, Payas'ın sosyal ve ekonomik gelişimine de değinen Keskin, "Payasımızın her alanda gelişmesi ve ilerlemesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz. 2024 yılı, ilçemiz için yeni başlangıçlar ve büyük adımların atıldığı bir yıl olsun" dedi.
CHP Payas İlçe Başkanı Erdinç Keskin, tüm Payas halkına ve dünya vatandaşlarına mutluluk, sağlık ve başarı dolu bir yıl diledi: "2024 yılı, hepimiz için umut, barış ve refah içinde geçsin.Yeni yılda yeni bir umut, yeni bir hayat ve yeni bir Payas'da buluşacağız... Tüm dileklerinizin gerçekleştiği, sizlere ve sevdiklerinize mutluluk, sağlık ve başarılar getiren bir yıl olmasını dilerim."