HATAY TEKRAR AYAĞA KALKACAK

  • Eklenme Tarihi :08.06.2023 | 12:10

AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Öntürk, 6 Şubat 2023 Tarihinde yaşanan deprem felaketinin ardından çalışmaların devam ettiğini belirterek,’’ Hatay tekrar ayağa kalkacak.’’ dedi.

HATAY TEKRAR AYAĞA KALKACAK

8 Nisan 2023 tarihinde  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN  tarafından Hatay’ı ayağa kaldırması için bizzat görevlendirilen AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet ÖNTÜRK,  gündeme dair açıklamalarda bulunurken, ‘’ Öncelikle 14 Mayıs ve 28 Mayıs Tarihlerinde yapılan seçimlerde bizleri destekleyerek zafere ulaştıran tüm vatandaşlarımıza teşekkür ederim.’’  dedi.

TÜM İMKANLARI SEFERBER EDECEĞİZ

AK Parti il Başkanı Öntürk, ‘’ 6  Şubat tarihinde meydana gelen yıkıcı afetin ardından ilimizi yeniden ayağa kaldırabilmek için başta Cumhurbaşkanımızın desteği olmak üzere Devletin tüm imkanlarını seferber edeceğiz. Deprem herkeste yaralar açtı. Allah böyle bir bir acıyı bir daha yaşatmasın. Zor bir süreç yaşıyoruz ama Devletimiz tüm güzüyle yaraları sarıyor. Sayın Cumhurbaşkanımız 3 defa bölgeye geldi. Her gün de arayarak yapılan çalışmaları yakından takip ediyor. Eksikler var mı? Elbette var. Çünkü bir anlamda küçük bir kıyamet yaşadık, dünyada çok az görülmüş bir felaketti bu. Ama milletimizle elele vererek tüm yaraları saracağız.’’ dedi.

HATAY TEKRAR AYAĞA KALKACAK

Önümüzdeki yıl yapılacak yerel seçimlere de değinen AK Parti İl Başkanı Öntürk , ‘’Genel seçimlerden alnımızın akıyla çıktık. Yerel seçimler için de çalışmalarımıza şimdiden başladık. Hatay’ı ayağa kaldırabilmek için Büyükşehir Belediyesini mutlaka kazanmamız gerekir. Yükümüz ağır, kolay bir iş değil. İnşallah bu şehri yeniden daha modern ve  daha güzel  bir şekilde inşa edeceğiz. İstihdamı ile sanayisi ile altyapısı ile Hatay tekrar ayağa kalkacaktır.’’ dedi. (Haber Merkezi)