GÜL’ÜN İKİNCİ DÖNEM ZAFER COŞKUSU

  • Eklenme Tarihi :03.04.2024 | 13:41
  • Muhabir :Haber Merkezi

GÜL’ÜN İKİNCİ DÖNEM ZAFER COŞKUSU

Belen’de büyük bir farkla ikinci dönem belediye başkanlığını ilan eden Cumhur ittifakının MHP’li adayı İbrahim Gül, galibiyetini zaferini halkla büyük bir coşkuyla kutladı.

 

Kendisini bu onurlu göreve layık gören herkese teşekkür eden Başkan Gül, büyük coşku yaşanan havai fişekli ve zılgıtlı galibiyet kutlamasında, “Bu görevi layık olduğu şekilde, dürüstçe, sevgiyle, her seçmenin başkanı olarak, yılmadan, yorulmadan, çalışarak yerine getireceğimden hiç kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

PROJELERİ BİRBİR HAYATA GEÇİRME ZAMANI

Atatürk Parkı’na akın eden binlerce Belenliye hitaben zafer konuşması yapan Başkan İbrahim Gül, “Bana bu onurlu görevde göstermiş olduğunuz güvene minnettar olduğumu gönülden belirtmek istiyorum. Sizlerin desteğiyle bir kez daha Belen’imizin hizmetinde olma fırsatını elde etmekten dolayı büyük bir memnuniyet duyuyorum. Seçim çalışmalarımız süresince bizlerin yanında yer alan ya da almayan her kim olursa olsun, hepinizin güler yüzü, ilgi ve alakasıyla, çok güzel bir seçim sürecini geride bıraktık. Üreten belediyecilik ile gönül belediyeciliğini birleştirdiğimiz görev süremizde, kapılarımızı siz hemşerilerimize sonuna kadar açık tuttuk ve daima açık bırakacağız. Önümüzde beş yıl gibi uzun bir süreç var. Bu süreç içerisinde çok çalışarak bütün zorlukların üstesinden geleceğimize, sizlerin desteğiyle gönülden inanıyorum. Aldığım oyların üzerime yüklediği sorumluluğun farkındayım. Belenimiz için hazırladığımız birbirinden özel projeleri, seçim öncesi elimden geldiği kadar sizlere anlatmak için büyük bir gayret gösterdik. Şimdi söz verdiğimiz projeleri bir bir hayata geçirme zamanı” diye konuştu.

AMACIMIZ HER ZAMAN BELEN’İ YÜCELTMEK

Belen’de yaşanacak değişim ve gelişmeleri çok kısa bir süre sonra gözle göreceğini ifade eden İbrahim Gül  “Amacımız her zaman Belen’i yüceltmek ve daha ileriye götürmek, Belen’in daha yaşanabilir, daha güzel bir kent olması için var gücümle çalışacağımı bir kez daha taahhüt ediyorum. Seçim kampanyamız süresinde yaptığımız çalışmalarımızda bizleri yalnız bırakmayan, desteklerini esirgemeyen, yüreklerini ve coşkularını ortaya koyan, bizlere oy veren ve vermeyen tüm halkımızı sevgi, saygı ve muhabbetle kucaklıyorum. Ayrıca seçim süresi ve sonrasında son derece seviyeli ve kapsayıcı söylemlerle huzur ortamına katkı sunan tüm aday arkadaşlarıma çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.Başa baş giden seçim sonuçlarının ardından zafer açıklamasını coşkuyla yapan Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mehmet Öntürk’e, Hatay’ımızda çıktığı hizmet yolunda başarılar diler, Cumhur İttifakı olarak kazandığınız Büyükşehir Belediye Başkanlığının, Belenimize ve Hatay’ımıza hayırlı olmasını canı gönülden diler, Belen ilçemizdeki seçim sürecinde Cumhur İttifakı’na destek olan ve güvenen tüm Belenli vatandaşlarımıza en içten teşekkürlerimi de sunmak isterim. Sizlerin desteği ve katkıları olmadan bu başarıya ulaşmamız mümkün olmazdı. Bundan sonraki süreçte de sizlerin talepleri ve beklentileri doğrultusunda, çalışmalarımıza Hatay’ımız için canla başla devam edeceğiz.

Son olarak, seçim süreci boyunca görevlerini eksiksiz yerine getiren tüm kamu görevlisi, mülki amirlerimize ve personellerimize teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Allah hepinizden razı olsun. Hayırlı Olsun Belen” şeklinde konuştu.

Coşkulu kalabalığın arasına giren Belediye Başkanı İbrahim Gül, seçim coşkusunu halkla birlikte doyasıya yaşadı.