GÜL OTOMOTİV ESNAFIYLA BULUŞTU

  • Eklenme Tarihi :10.03.2024 | 12:51
  • Muhabir :Haber Merkezi

GÜL OTOMOTİV ESNAFIYLA BULUŞTU

Belen Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı İbrahim Gül’ü konuk eden Erva Motors İskenderun firma sahibi Mehmet Çetin’in ev sahipliğinde, oto galeri ve gayrimenkul sektörünün önde gelen isimleriyle bir araya getirdi.

 

Kahvaltılı buluşmada, sektör temsilcileriyle sohbet etme fırsatı bulan Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, ilçede yaptığı çalışmaları ve ileriye dönük projelerini paylaştı.

Erva Motors İskenderun firma işletmecisi Mehmet Çetin, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül başta olmak üzere, Cumhur İttifakı ilçe başkanları, muhtar adayları, iş adamı arkadaşlarına davete icabet ettikleri için teşekkür ederek “Belediye başkanımıza yürüdüğü bu yolda başarılar diliyorum. İnşallah muvaffak olacak ve yine seçimden sonra da bir araya geleceğiz” dedi.

BAŞKAN GÜL TEŞEKKÜR ETTİ

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül de Mehmet Çetin’e böyle bir buluşmayı sağladığı için teşekkür ederek “Memleketimizin sevilen iş adamlarından birisi, bugün hem İskenderunlu iş adamlarıyla hem de Belenli iş adamı ve esnaflarımızla bizleri bir araya getirdi. Seçim çalışmalarımız esnasında güzel bir birliktelik oldu. İnşallah buradan aldığımız moralle, seçime daha motive olacağız. Belene hizmet adına yapmış olduğumuz mücadelede kendimizi daha güçlü hissediyoruz. Arkadaşlar biz beş yıl önce çıktığımız yolda, Beleni köklerinden koparmadan geleceğe taşımak, Belen’in hakkı olan ilçe hüviyetine kavuşturmak adına çalışmalar yapacağız demiştik. Bunun büyük bir bölümünü beş yıl içerisinde başardığımıza inanıyorum. İnşallah Rabbim’de nasip eder milletimizde layık görürse, önümüzdeki beş yıl özellikle yayla turizmini merkez alarak, onun etrafında Belenimizi geliştirecek bir yapıyı inşallah hep birlikte inşa edeceğiz diyor, bu güzel programı adıma düzenleyen Mehmet abime çok çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.