GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI DEFNE’DE

  • Eklenme Tarihi :17.11.2023 | 15:05
  • Muhabir :MEHMET EZER

GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI DEFNE’DE

CHP Genel Başkan Yardımcıları ve Gölge Kabine Bakanları Suat Özçağdaş, Erhan Adem ve Ulaş Karasu, 6 şubat depremlerinde en çok yıkımın meydana geldiği ilçelerden biri olan Defne ilçesini ziyaret etti. Burada mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen CHP Genel başkan Yardımcıları, mahallenin son durumu ile ilgili bilgi aldı.

 

Bir takım ziyaretlerde ve incelemelerde bulunmak üzere ilimize gelen CHP Genel Başkan Yardımcıları Defne ilçesinde incelemelerde bulundu.  CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, CHP 27. Dönem Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir, Hatay İl Başkanı Hakan Tiryaki, İl örgütümüz ve Defne İlçe Başkanı Ozan Öfkeli ile birlikte  Elektrik Mahallesi ve armutlu Mahallesi’ni ziyaret eden Genel Başkan Yardımcıları, Suat Özçağdaş, Erhan Adem ve Ulaş Karasu mahalle muhtarlarından bilgi aldılar.

Armutlu Mahallesi Muhtarı Cüneyt Öfkeli ve Elektrik Mahallesi Muhtarı Nihat Derviş’den mahallelerin son durumu ile ilgili bilgi alan CHP genel başkan yardımcıları, mahallelerinin ihtiyaçlarını da sordu. Ardından Depremde ağır hasar alan Mehmet Rende Ortaokulu önünde, depremden sonra eğitimde yaşanan sorunlar ile ilgili bir açıklama yapan Genel başkan Yardımcıları, Hatay’daki incelemelerini sürdürdü.