ERYILMAZ: MAĞDURİYETLERİ GİDERECEĞİZ

  • Eklenme Tarihi :03.01.2024 | 12:49
  • Muhabir :Haber Merkezi

ERYILMAZ: MAĞDURİYETLERİ GİDERECEĞİZ

SAMANDAĞ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Bu bağlamda Mızrakl ve Uzunbağ Mahallelerini ziyaret eden Başkan Eryılmaz, mahalleli ile bir araya gelerek, mahallenin sorunlarını dinledi.

 

Mızraklı mahallesine misafir olan Başkan Eryılmaz, ziyaret sonrası yaptığı paylaşımında, “Mızraklı Mahallemizi ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya geldik. Mahallemizin sorunlarını halkımızdan dinleyerek, depremde yıkılan Şeyh Se3d Ziyareti yanında bulunan taziye evinin yerine yeni bir taziye evi yapma sözü verdik. Bizleri sıcak, samimi ve içten duygularla karşılayan kıymetli mahalle sakinlerimize teşekkür ediyor, yaşamış oldukları mağduriyeti bir an önce gidereceğimizi bir kez daha belirtmek istiyorum.” dedi.

NOTLARIMIZI ALDIK

Daha sonra Uzunbğ Mahallesini ziyaret eden Başkan Eryılmaz, burada vatandaşlarla bir araya geldi. Sorunları dinleyip notlarını alan Başkan Eryılmaz, ziyaretle ilgili yatığı paylaşımında, “Uzunbağ Mahallemizi ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya geldik. Mahallemizin sorunlarını halkımızdan dinleyerek, kendi alanımıza giren konularda problemlerin sıralı bir şekilde çözülmesi için notlarımızı aldık.

Uzunbağ Mahallemizde bizleri bağrına basan değerli hemşehrilerime, toplantıda emeği geçen Muhtarımız Sn. Seyfettin Genç'e ve toplantıya ev sahipliği yapan Sn. Mehmet Taşar'a teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.