ERYILMAZ; CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN

  • Eklenme Tarihi :29.10.2023 | 00:46
  • Muhabir :Hatay Gazetesi

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. Yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

ERYILMAZ;  CUMHURİYETİMİZİN 100. YILI KUTLU OLSUN

Başkan Eryılmaz, kutlama mesajında “ Atamızın bize en büyük emaneti olan Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıldönümüne ulaşmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Cumhuriyetimizin 100. yılı, sadece bir dönüm noktası değil, aynı zamanda geleceğe yönelik umutla baktığımız bir başlangıçtır.

Yok olmak üzere olan bir milleti adeta küllerinden doğup, bugün 100 yaşında kocaman bir çınara dönüşmesine ışık tutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, bize gelecek nesillere daha iyi bir Türkiye bırakma sorumluluğunu yüklediği gibi, bu sorumluluğun bilinciyle Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün bizlere hedef gösterdiği ülkemizi aklın ve bilimin ışığında ileriye taşımak için var gücümüzle  çalışmaya devam edeceğiz. 

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin 100. yılını büyük bir gururla kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu toprakları bize vatan kılmak için fedakârlıkla mücadele eden tüm gazi ve şehitlerimizi bir kez daha saygı ve özlemle anıyorum. Cumhuriyetimizin 100. Yılı kutlu olsun." ifadelerine yer verdi.