ERDOĞAN SANDIKTA EN BÜYÜK CEZAYI ALACAK

  • Eklenme Tarihi :17.05.2022 | 09:06
  • Muhabir :

CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, Yargıtay\'ın cezasını onadığı CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile ilgili konuştu, karara tepki gösterdi.

ERDOĞAN SANDIKTA EN BÜYÜK CEZAYI ALACAK

Yargıtay, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu\'nun cezalarını onadı. Yargıdan gelen karara muhalefetten tepki yağdı. CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar da o kararı eleştirenler arasındaydı.

 

Başkan Parlar şu ifadeleri kullandı, \"Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Erdoğan yönetiminde tarihinin en itibarsız, en rezil \'hukuk\' dışı kararların alındığı, liyakatın yok edildiği, ekonominin harap olduğu, Türk lirasının değerinin pul olduğu en kötü dönemini yaşamaktadır. Yargıda olan biten de bundan ibarettir. Tek adam ve onun koltuğu kaybetme korkusu, muhalefeti hedef almasına, hatta muhalefeti yok etmeye çalışmasına sebep olmaktadır. Ancak ne yaparsa yapsın, ne kadar muhalefeti susturursa sustursun milletin isyanından, öfkesinden, tepkisinden kurtulamayacak kişi Recep Tayyip Erdoğan\'dır. Sayın Erdoğan, aç bıraktığı, ekonomisini batırdığı, işsiz bıraktığı Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tarafından sandıkta en büyük cezayı alacaktır. O zaman emrindeki Yargı da onu kurtaramayacaktır. Canan Kaftancıoğlu ile ilgili kararı tanımıyoruz ve kınıyoruz.\" (Haber Merkezi)