DUDUOĞLU: VATANDAŞ PARASIYLA BİLE İLAÇ BULAMIYOR

  • Eklenme Tarihi :10.03.2024 | 11:56
  • Muhabir :Haber Merkezi

DUDUOĞLU: VATANDAŞ PARASIYLA BİLE İLAÇ BULAMIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan adayı Av. Mehmet Duduoğlu, seçim çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Ülkenin eğitim alanından ekonomiye, ekonomiden sosyal alana her geçen gün kötüye gittiğini söyledi.

 

Akdeniz Eczacı Teknisyenleri Federasyonu Başkanı ve İskenderun Eczacı Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik, CHP Belediye Başkan Adayı Avukat Mehmet Duduoglu’na ilaç bulamama ile ilgili vatandaşların serzenişlerini iletrek“Vatandaş parasıyla bile ilaç bulamıyor” dedi.

Başkan Çelik, insanların sağlıklarına kavuşmak için doktorların yazdığı ilaçları eczanelerde bulunmadığını, eczacı teknisyenlerinin Türkiye genelinde oluşturdukları WhatsApp grubu ile ve bulunamayan ilaçları başka şehirlerden de olsa bularak ihtiyaç sahiplerine teslim etme yoluna gittiklerini ifade etti.

CHP Belediye Başkan Adayı Avukat Mehmet Duduoglu, “Bu anlattıklarınız ülkemizin geldiği durumu anlatıyor. Ülke yirmi yıldır kötü yönetiliyor! Değişim şart oldu. Ülkemizin yeniden ayağa kalkması için yollardayız. Bu ülkeyi nasıl yoktan var ettiysek bu gün ülkemizin yeniden ayağa kalkması için çalışıyoruz. Dün Cumhuriyeti kuran kadrolar olarak yola çıktık. Milletimizin teveccühüyle bu kenti yöneteceğiz” dedi.

İskenderun Eczacı Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik, CHP Belediye Başkan Adayı Avukat Mehmet Duduoğlu’na çıkmış olduğu bu yolda başarılar dileğini  iletti.