DEPREM SONRASI BEKLENEN HİZMET - Hatay Gazetesi

DEPREM SONRASI BEKLENEN HİZMET

  • Eklenme Tarihi :20.05.2024 | 11:53
  • Muhabir :Haber Merkezi

DEPREM SONRASI BEKLENEN HİZMET

Yüzyılın felaketinin yaşandığı 6 Şubat depremleriyle deniz ve su taşkınlarına maruz kalan İskenderun Atatürk Bulvarı, Belediye Başkanı Mehmet Dönmez’in başlattığı çalışma sonucu asfaltlanarak güzel bir görünüme kavuşturuluyor.

 

31 Mart yerel seçimleri sonrası göreve seçilen, depremin üzerinden geçen bir yıllı aşkın sürecin İskenderun’da özellikle zemin çökmesine neden olan sahilde çalışmalarına hız veren Belediye Başkanı Mehmet Dönmez, Mete Aslan Bulvarından sonra Atatürk Bulvarı’nı da güzelleştiriyor.

İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından sahil Atatürk Bulvarında altyapı çalışmaları tamamlanan noktalarda devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

EKİPLER DÖRT BİR TARAFTA ÇALIŞIYOR

Çalışmaları yerinde takip eden Belediye Başkanı Mehmet Dönmez, sahil bandında etap etap sıcak asfalt çalışmalarının titizlikle sürdürüldüğünü belirterek, “Halkımıza hizmet noktasında şehrimizin her köşesinde durmadan yorulmadan çalışmalarımızı sürdürüyor, şehrimizin yeniden inşası için büyük çaba harcıyoruz. Depremin izlerini birer birer silerek, kısa süre içerisinde şehrimizde bütün hemşehrilerimizin tekrardan yüzlerini güldürmek için aralıksız bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.