DEFNE’Yİ YAŞANABİLİR BİR KENT HALİNE GETİRECEĞİZ

  • Eklenme Tarihi :24.03.2024 | 08:56
  • Muhabir :Haber Merkezi

DEFNE’Yİ YAŞANABİLİR BİR KENT HALİNE GETİRECEĞİZ

Cumhuriyet Halk Partisi Defne Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Özgün, yerel seçimlere 10 gün kala Defnelilerin artan destekleri ile belediye başkanlığına emin adım ilerliyor.

 

Başkan Adayı Özgün, ilçeye bağlı Hancağız, Harbiye, Döver, Aknehir, Turunçlu Mahallelerinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı Nihat Matkap, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur ve teşkilat üyeleriyle birlikte ziyaretlerde bulundu.

Depremle yıkılan Defne’yi yaşanabilir bir kent haline getirmek için Defneliler ile el birliği içinde çalışacaklarını kaydeden Özgün, ziyaretlerde yaptığı konuşmada; “Konuştukça, dinledikçe ve çözüm ürettikçe Defne’yi yaşanabilir bir kent haline getireceğiz. İşimiz gücümüz Defne dedik, halkımızın refahı için kollarımızı sıvadık. Her şey, 1 Nisan’dan sonra çok daha güzel olacak. Kalplerine dokunduğumuz her vatandaşımıza minnettarız. Bizler hep buradayız. Haydi Defne el ele verelim

Haydi Defne kederi yenelim, Haydi Defne umudu büyütüp, ayağa kalkalım. Halkımızla 1 Nisan’da daha güzel günlere uyanacağız. Birlik ve beraberliğimizle elde ettiğimiz zafer Defne’yi ayağa kaldıracak. İnanıyoruz, başaracağız. Yorulmak nedir bilmeden çalışmalıyız, bu kentin toparlanmaya çok ihtiyacı var. Bizler bunun farkındayız ve halkımızın desteğiyle birlikte başaracağız” ifadelerini kullandı.