DAHA YAŞANABİLİR BİR BELEN İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

  • Eklenme Tarihi :04.03.2024 | 11:27
  • Muhabir :Haber Merkezi

DAHA YAŞANABİLİR BİR BELEN İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Belen Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belen Belediye Başkan Arayı İbrahim Gül, belediye meclis üyeleri ile birlikte, Belen Kaymakamı Mahmut Sami Yılmaz ve Belen İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Ayvazoğlu’nu ziyaret etti.  

 

Gerçekleşen bu değerli buluşmada, Belen'in geleceği, vizyonu ve projelerimiz üzerine paylaşımda bulunuldu.

Kaymakam Mahmut Sami Yılmaz, samimiyeti ve ilgisiyle konuklarını evlerinde hissettirdi.

Başkan İbrahim Gül, ziyaretin sonunda yaptığı açıklamasında, "Belen halkının desteği ve katılımıyla, birlikte daha yaşanabilir bir Belen için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

AYVAZOĞLU’NA ZİYARET

Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Ayvazoğlu'nu ziyaret etti.

Gerçekleştirilen bu verimli buluşmada, ilçedeki eğitim faaliyetleri, gelecek projeler ve öncelikler hakkında değerli bilgiler paylaşıldı.

Başkan İbrahim Gül, yaptığı konuşmada, "İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Ayvazoğlu tarafından samimiyetiyle karşılanmamız, işbirliği ve dayanışma ruhumuzu daha da pekiştirdi. Eğitimin, toplumun gelişimi ve refahı için stratejik bir öneme sahip olduğunun bilincindeyiz ve bu doğrultuda işbirliği içinde hareket etmekten mutluluk duyuyoruz.

Toplantı boyunca ortak vizyonumuz doğrultusunda fikir alışverişi yaparak, eğitim kalitesini artırmak ve öğrencilerimizin geleceğini daha iyi şekillendirmek için karşılıklı çaba gösterme kararı aldık.

Belen halkının destek ve katılımıyla, eğitim alanında yapacağımız çalışmalarla, ilçemizi daha da ileriye taşıyacağımıza olan inancımız tam!"ifadelerinde bulundu.