CUMHUR İTTİFAKİ BELİRLEYİCİ GÜÇ OLDU

  • Eklenme Tarihi :30.05.2023 | 11:30

Hatay MHP İskenderun İlce Başkanı Turan Bozkurt 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimleri, Cumhur İttifakı’nın belirleyici güç olduğunu söyledi

CUMHUR İTTİFAKİ BELİRLEYİCİ GÜÇ OLDU

Bozkurt, yaptığı yazılı açıklamasında, "14 mayısta ve 28 mayısta yapılan seçimlerde Milliyetçi ve ülkücülerin yerinin MHP olduğunu birkez daha herkes gördü.  Artık şunun çok iyi bilinmesi gerekiyor Hem ülke genelinde yapılan seçimlerde hemde büyükşehir ve İskenderun’dan yapılacak olan belediye başkanları seçimlerinde belirleyici olduğunu bu gücü de cumhurbaşkanı cumhur itifakı yanında kullandığını ve kullanacağını tüm dünyada  ve ülkemiz insanları gördü.

 Bu seçimlerde milletvekiliğinde MHP ye Cumhurbaşkanılığı seçiminde adayımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğana oy veren tüm dava arkadaşlarıma ve kardeşlerime seçimde çalışma arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Ayrıca bu ittifakın kurulmasında büyük emeği olan bizlerin yetişmesinde emeği çok olan bilge liderimiz sayın Dr.Devlet Bahçeli beyefendiye sonsuz teşekkür ediyorum varolsun MHP. " dedi. (Haber Merkezi)