CÖMERT: HER ZAMAN MEMLEKETİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ

  • Eklenme Tarihi :29.02.2024 | 11:15
  • Muhabir :Haber Merkezi

İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı iş insanı Nusret Cömert, yüzyılın felaketiyle yıkılan şehri yönetecek insanın, Hatay’ı yeniden inşa edecek donanıma, vizyona sahip olması gerektiğini söyledi.

CÖMERT: HER ZAMAN MEMLEKETİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ

Dünyanın önde gelen petrol şirketlerinde yıllarca yöneticilik yapan ve kendi şirketlerini yöneten, on kuşaktır Hataylı iş insanı Nusret Cömert İYİ Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak İskenderun basınıyla bir araya geldi.

CANIMIZ PAHASINA DA OLSA

İYİ Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı iş insanı Nusret Cömert, İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan, İlçe Başkanı Mustafa Baran ve Belediye Meclis üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda basın aracılığıyla kamuoyunun karşısına çıktı. 

Basınla buluşma toplantısında İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan, depremden dolayı yıkılan, büyük hasar alan İskenderun'u ayağa kaldırmak, insanların yaralarına merhem olmak için gece gündüz çalışacaklarını vurgulayarak “İskenderun'un zaman kaybetmeye tahammülü yok! Bu memleket bizim. Canımız pahasına da olsa her zaman memleketimize sahip çıkacağız" dedi.

DEPREM EVİMİZE GİRDİ

İYİ Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı iş insanı Nusret Cömert, otuz yılı aşkın süredir dünyanın birçok yerinde özellikle petrol, doğalgaz, kayagazı çıkaran büyük şirketlerle çalıştığını, bu alanda da kendi şirketiyle faaliyetlerde bulunduğunu söyledi.

Damnus Enerji ve Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İYİ Parti HBB Başkan adayı Nusret Cömert, İşletme alanında MBA eğitimi almış, Harvard Üniversitesi İleri Liderlik Kıdemli Akademi üyesi ve IMD Business School mezunu, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif rol, danışma kurullarında yer aldığını aktaran Cömert “Yaşanan deprem sonrası çok travmatik oldu. Bu arada hepimiz depremzedeyiz. Ben de nasibimi aldım, ailemden kayıplar, buradan taşınanlar, gidenler oldu. Deprem evimize girdi. Üzerinden bir yıl geçti hiçbir değişim olmadığını gördük, deprem bölgesinde” diye konuştu.