CÖMERT: GÜZELİM SAHİLİMİZ DÜZENSİZ

  • Eklenme Tarihi :06.03.2024 | 14:15
  • Muhabir :Haber Merkezi

CÖMERT: GÜZELİM SAHİLİMİZ DÜZENSİZ

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala İYİ Parti HBB adayı Nusret Cömert ile İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan, ilçede birlikte yürüttükleri seçim çalışmalarıyla halkın nabzını tutmayı sürdürüyorlar.

 

İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan, kent merkezinde, çarşıda esnafları ziyaret ederek, hayırlı işler ve bol kazançlar dileklerini iletti. Her esnafın elini tek tek sıkan Ceylan, şehri canlandırmak, esnafların daha iyi şartlarda işlerini yürüyebilmek için var güçleriyle çalışacaklarını vurguladı.

Hafta sonu dolayısıyla sahil kordonunda zaman geçiren vatandaşlarla bir araya gelen İYİ Parti İskenderun adayı Nazmi Ceylan, kırık dökük bir kentin, tek nefes alabileceği yer haline gelen, sahilde kent halkıyla buluştu. Seçim çalışmalarını aralıksız sürdürerek, her kesimden insanımızla buluşan Başkan Adayı Nazmi Ceylan, projelerini  paylaştı.

6 Şubat depreminden sonra İskenderun sahilinin büyük zarar gördüğünü fakat hiçbir iyileştirme yapılmadığını kaydeden İYİ Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Nazmi Ceylan, "Güzelim sahilimiz düzensiz. Bunun yanında kırık dökük ve yeterince ihtiyaca hizmet vermiyor. Halkımız bunu hak etmiyor. Allah'ın izniyle halkımızın da teveccühüyle göreve geldiğimizde sahilimizi baştan sona hak ettiği güzelliğe kavuşturacak, herkesin gıptayla baktığı bir yer haline getireceğiz" dedi.