CHP İKTİDARI BİR TÜRKİYE İÇİN ÇOK ÇALIŞIYORUZ! - Hatay Gazetesi

CHP İKTİDARI BİR TÜRKİYE İÇİN ÇOK ÇALIŞIYORUZ!

  • Eklenme Tarihi :26.07.2022 | 12:18
  • Muhabir :

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, ilçe başkanları ile biraraya gelerek istişarelerde bulundu.

CHP İKTİDARI BİR TÜRKİYE İÇİN ÇOK ÇALIŞIYORUZ!

Yaklaşan seçimler için dur durak bilmeden çalıştıklarını belirten Başkan Parlar, "Çalınmadık kapı, girilmemiş hane bırakmayacağız, iktidar olduğumuz an sorunlar bitecek"dedi.

İlçe başkanlarıyla gerçekeşen toplantıda oldukça radikal kararlar alındığını ifade eden Başkan Parlar;"Bugün ilçe başkanlarımızla, İl başkanlığımızda bir araya geldik. Toplantıda  fikir alışverişinde bulunduk. Gündemimizde ülke sorunları ve yerel sorunlar vardı. Biliyoruz ki ekonomik, sosyal, siyasal, eğitim, sağlık vb. konularda çok fazla sıkıntılarımız var. Özellikle Hatay'da iş bulma, nüfus dengesizliği gibi birçok sorun da cabası. Bizler bu tür sorun ve sıkıntılara son vermek için yaptığımız çalışmaları değerlendirdik ve önümüzdeki dönemin çalışmalarını planladık. Halkımızın refahi için birçok yeni plana imza attık. Radikal kararlarla hem Hatay'ı hem de ülkemizi kurtarmak için CHP iktidarı için çalışmaya devam ediyoruz" dedi. (Haber Merkezi)