CHP HEYETİ ERYILMAZ’I ZİYARET ETTİ

  • Eklenme Tarihi :20.09.2023 | 14:54
  • Muhabir :

CHP Hatay İl Başkanı Hakan Tiryaki, İl Kadın Kolları Başkanı Filiz Haksöz, 14 İlçe Başkanı ve yönetimleri Samandağ Belediye Bşkanı Refik Eryılmaz’ı ziyaret ettiler.

CHP HEYETİ ERYILMAZ’I ZİYARET ETTİ

Ziyarette konuşan Başkan Eryılmaz, “Yaşadığımız büyük afet sonrası, bölgemizde ciddi sıkıntılarla boğuştuğumuz bugünleri partimiz içinde birlik ve beraberliği sağlayarak dayanışma içinde aşacağımıza inanıyorum.

 

Hiç kimsenin vesayeti altında olmayan, sadece Cumhuriyet Halk Partisine gönül veren vatandaşlarımızın hizmetinde olan bir yönetimden yanayız. İktidar partisinin ilimizde atması gereken adımları atmadığını ve Hatay halkını cezalandırdığını görüyoruz. İktidarın bu ayrıştırıcı politikasının ancak ve ancak birlik ve beraberlik içerisinde idareyi sağlayacak güçlü bir yönetimle üstesinden gelebiliriz.

Dolayısıyla birlik ve beraberlik sağlayarak mevcut il başkanımız Sn. Hakan Tiryaki üzerinde mütabık kalan 14 ilçe başkanımızın bu birleştirici tutumunu tebrik ediyor, Sn. Hakan Tiryaki’ye önümüzdeki günlerde gerçekleştireceğimiz il kongremizde başarılar diliyorum.” dedi.  (ALİ GÖRÜN)