CHP HATAY’DA YARIN SEÇİM VARMIŞ GİBİ HAZIRLANIYOR

  • Eklenme Tarihi :03.08.2022 | 11:16
  • Muhabir :

CHP HATAY’DA YARIN SEÇİM VARMIŞ GİBİ HAZIRLANIYOR

 

CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar kenti ilçe ve köyleri ile adım adım gezmeye devam ediyor. Sıkmadık el sohbet etmedik vatandaş kalmayana kadar çalışmalarına devam edeceklerini belirten Başkan parlar son olarak bir çok mahallenin muhtarıyla bir araya gelerek sorunları dinledi.

CHP Hatay teşkilatını durdurmak mümkün değil. İl Başkanı Hasan Ramiz ile yarın seçim varmış gibi çalışmalarına devam eden CHP teşkilatı vatandaş ve Esnaf ziyaretlerine devam ediyor. 2023 yılında yapılacak seçimlerde hata yapmamak üzere tüm önlemleri alan Başkan Parlar, “Defne, Ballıöz Mahallemizde yaptığımız toplantıda Muhtarımız Necdet Eraslan ve değerli mahalle sakinleriyle sohbet ederek beklentilerini ve ihtiyaçlarını öğrenmiş olduk. Tavlalı hemşerilerimizle mahallenin sorunlarını, ihtiyaçlarını ve önümüzdeki seçimleri konuştuk. Muhtarımız Acip Turunç ve Tavla halkına teşekkür ediyorum. Aknehir ve Büyükçat mahallelerinin sorunlarını yerinde hemşerilerimizden dinledik. Onların sorunlarını çok yakından takip ederek hak ettikleri hizmeti almaları için çalışacağız.

Milletvekillerimiz Mehmet Güzelmansur, İsmet Tokdemir, Büyükşehir Belediye Başkanımız Lütfü Savaş, Defne Belediye Başkanımız İbrahim Güzel, İlçe Başkanımız Akın Parlakyıldız, Meclis üyelerimiz İl ve İlçe Yöneticilerimiz ile birlikte en büyük mahallelerimizden Çekmece ve Harbiye’de Muhtarlarımızın, kanaat önderlerinin ve geniş halk kitlesinin katılımıyla toplantı yaptık.”dedi.

Başkan Parlar ayrıca, Antakya’nın en eski mobilya ve marangoz ustası, baba dostu Hacı Mustafa Yapar’ın cenaze törenine katılarak cenaze namazı kıldı. Aynı zamanda iki yakınlarını toprağa veren Irmak ailesini Kumlu mahallesinde ziyaret ederek taziyelerini iletti. (Haber Merkezi)