CHP DEFNE’DE DAYANIŞMA

  • Eklenme Tarihi :27.06.2022 | 11:40

CHP Defne İlçe Örgütü tarafından geçtiğimiz hafta sonu İktidar Yolunda sloganıyla düzenlediği birlik, beraberlik ve dayanışma gecesi partililerin yoğun katılımıyla muhteşem bir şekilde gerçekleştirildi.

CHP DEFNE’DE DAYANIŞMA

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Defne İlçe Örgütü, ‘İktidar Yolunda’ sloganıyla geçtiğimiz hafta sonu Defne İlçesi’ne bağlı Harbiye Mahallesi’nde bulunan Palmiye Park Restaurant’ta birlik, beraberlik ve dayanışma gecesi düzenledi. Düzenlenen geceye CHP Hatay Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur, Serkan Topal ve İsmet Tokdemir, Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel, Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, STK Temsilcileri ve Oda Başkanları, CHP İl ve İlçe Örgütü Temsilcileri, partililer ve vatandaşlar katılım gösterdi.

PARLAKYILDIZ: ADIM ADIM İKTİDARA YÜRÜYORUZ

 

İktidar Yolunda sloganıyla düzenlenen birlik, beraberlik ve dayanışma gecesinin açılış konuşmasını gerçekleştiren CHP Defne İlçe Örgütü Başkanı Akın Parlakyıldız, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu öncülüğünde adım adım iktidara koştuğumuz bu günlerde bir yandan siyasi çalışmalarımızı sürdürürken, diğer yandan da partimizi iktidara taşımak için birlik, beraberlik ve dayanışmayı arttırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu anlamda partimizde her birimize ayrı ayrı görevler düşüyor. Ülkenin ve vatandaşlarımızın içerisinde bulunduğu sıkıntılı durumu yakından biliyoruz. Bu sıkıntıyı yapılacak olan ilk seçimde CHP iktidarında çözeceğiz. Adım adım ilerlediğimiz ve iktidar yolunda sloganıyla düzenlediğimiz birlik, beraberlik ve dayanışma gecesine katkı sunan, katılımlarıyla bizleri onurlandıran tüm CHP’lilere bir kez daha teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

GÜZELMANSUR: ÜLKEMİZE HUZURU YENİDEN GETİRECEĞİZ

 

Düzenlenen geceye katılım gösteren CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur ise yaptığı konuşmada, “İktidar yolunda, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun önderliğinde umudu büyütmeye devam ediyoruz. Aydınlık ve güzel günlere olan inancımız ile ülkemize huzuru yeniden getireceğiz. Geliyor Gelmekte Olan diyoruz. CHP Defne İlçe Örgütümüzün düzenlemiş olduğu birlik ve dayanışma programında yol arkadaşlarımızla, omuzdaşlarımızla bir arada olmaktan çok mutluyum. İlçe Başkanı Akın Parlakyıldız'a, kıymetli yönetim kuruluna ve bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım.” diye konuştu.

EMEĞİ GEÇENLERE PLAKET VERİLDİ

Yapılan konuşmaların ardından CHP Defne İlçe Örgütü Hizmet Binası’nın yapımında emeği geçenlere CHP Defne İlçe Örgütü Başkanı Akın Parlakyıldız tarafından plaket takdim edildi. Yapılan plaket töreninin ardından CHP’liler gönüllerince eğlendiler. (Haber Merkezi)