CHP Belediyeciliği ile Hatay'da Hizmete Devam

  • Eklenme Tarihi :26.01.2024 | 11:09
  • Muhabir :Haber Merkezi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Payas İlçe Başkanı Erdinç Keskin, CHP'nin Hatay genelinde halka hizmet etme konusundaki kararlılığını ve hazırlığını vurguladı.

CHP Belediyeciliği ile Hatay'da Hizmete Devam

CHP Hatay İl Başkanı Sn. Hakan Tiryaki ve il yöneticilerinin düzenlediği birlik, beraberlik ve dayanışma toplantısında, parti bünyesindeki önemli figürler ve yöneticiler bir araya geldi.
Toplantıya, Milletvekili Sn. Mehmet Güzelmansur, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Doç. Dr. Lütfü Savaş, Erzin Belediye Başkanı Sn. Ökkeş Elmasoğlu, Arsuz Belediye Başkanı Sn. Asaf Güven, ilçe başkanları, parti yöneticileri, belediye başkan adayları ve aday adayları katıldı.
Erdinç Keskin toplantı sonrası yaptığı açıklamada, "Hatay Büyükşehir başta olmak üzere tüm ilçelerimizde CHP belediyeciliği ile halkımıza daha fazla hizmet etmeye dün olduğu gibi bugünde hazırız. Birlik ve beraberlik içinde, halkımızın ihtiyaç ve beklentilerine yönelik projelerimizi hayata geçirme konusunda kararlıyız," dedi.
Keskin, CHP'nin Hatay'da sosyal belediyecilik anlayışını benimsediğini ve bu doğrultuda halka hizmet etmeye devam edeceklerini belirtti. "CHP olarak, her zaman halkımızın yanındayız. Hatay'ın her köşesinde, halkımıza dokunan projelerimizle, yaşam kalitesini artırmayı hedefliyoruz," şeklinde konuştu.