ÇELİK DEPREMZEDELERLE BİR ARAYA GELDİ

  • Eklenme Tarihi :14.03.2024 | 11:41
  • Muhabir :Haber Merkezi

ÇELİK DEPREMZEDELERLE BİR ARAYA GELDİ

Ak Parti Kırıkhan Belediye Başkan Adayı Ömer Erdal Çelik, Somuncu Baba Kontyener Kentte yaşayan vatandaşları ziyaret eden Ömer Erdal Çelik, ziyaretlerde vatandaşların Ramazan ayını kutlayıp karanfil dağıttı.

Soğuk hava ve akşamın geç saatlerinde durmadan, yorulmak nedir bilmeden yaptığı ziyaretler tüm Kırıkhan halkının olduğu gibi, Somuncu Baba Konteynır Kentlerde yaşayan vatandaşlar tarafından da takdir edildi.

Ziyarette, Kontayner Kentte yaşayan vatandaşların sorunlarını dinleyen Ömer Erdal Çelik,; “Allah’ın izni, sizlerin de destekleri ile 31 Mart’a Hatay Büyükşehir Belediyesinde Mehmet Öntürk, Kırıkhan Belediyesinde Ömer Erdal Çelik bütünleşmesi olduğunda bütün sorunlarınız ve dertleriniz çok kısa sürede çözüme kavuşacak, ilimiz ve ilçemizde en kısa sürede ayağa kalkacaktır.

Bunun için hem Mehmet Öntürk Başkanımızın hemde bizlerin projeleri ve ekiplerimiz hazır durumda. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.” dedi.

Ömer Erdal Çelik’in ziyaretinden dolayı çok mutlu olan Somuncu Baba Konteynır Kent sakinler; “ Cumhurbaşkanımız Recepe Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, sizlerden de Allah razı olsun. Depremin ilk dakilarından itibaren bizleri asla yalnız bırakmadınız. Ve hala bizleri sıcak yuvaya kavuşturmak iççin çalışıyorsunuz. Sizlere inancımız ve güvenimiz tamdır.

O sebeple 31 Mart’ta bizlerde sizleri yalnız bırakmayıp sizede Mehmet Öntürk’e de tam destek vereceğiz.” dediler.