BUNDAN SONRA HATAY BENİM MESELEMDİR

  • Eklenme Tarihi :25.10.2023 | 16:36
  • Muhabir :Haber Merkezi

BUNDAN SONRA HATAY BENİM MESELEMDİR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Başkan adayı Özgür Özel, CHP Hatay teşkilatı ile bir araya geldi. Özel, burada yaptığı konuşmada, “Herşeyi 80 ilde konuşuyoruz. Bu 81’inci ilde bugün parti içi mücadele ile ilgili parti içindeki meseleleri konuşmayı, diğer illere bırakıyorum.

 

Ben bugün zamanımı Hatay’ı konuşmaya ayırdım. Bir ülkenin ana muhalefet Partisi lideri, bir meseleyi kendi meselesi yaparsa, o konunun üzerinde durursa, onu gündemden düşürmemeye karar verirse o ülke o şehri görmezden gelemez. Atatürk’ümüzün Cumhuriyetimizin ilk Cumhurbaşkanı olarak söylediği, partimin ilk genel başkanının söylediği sözünü Cumhuriyet Halk Partisi’nin 4 Kasım’da nasip olursa seçilmiş genel başkanı olarak, sürekli tekrar edeceğim. Bundan sonra Hatay benim meselemdir. Söz veriyorum.” diye konuştu.

Yaptığı konuşmanın ardından CHP İl Teşkilatının hizmet çadırını ziyaret eden Özgür Özel burada İl başkanı Hakan Tiryaki ve partililerle sohbet etti.

CHP Genel Başkan Adayı Özgür Özel daha sonra Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Lütfü Savaş’ı ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette partinin kurmayları da yer aldı.