BU ŞEHRİ ‘BİRLİKTE AYAĞA KALDIRMAK’ ARZUSUYLA YOLA ÇIKTIK

  • Eklenme Tarihi :15.01.2024 | 15:29
  • Muhabir :Haber Merkezi

Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan aday adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, Eğitim-Sen Şube Başkanı Mustafa Ünsal ile yönetim kurulu üyelerini sendika binasında ziyaret etti.

BU ŞEHRİ ‘BİRLİKTE AYAĞA KALDIRMAK’ ARZUSUYLA YOLA ÇIKTIK

İskenderun Belediye Başkan aday adayı Yılmız Şahutoğlu’nu konuk etmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Eğitim-Sen Şube Başkanı Mustafa Ünsal “Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Sendika olarak yıllardır emeğin, demokrasinin barışın mücadelesini veriyoruz. Bunca yıldır verdiğimiz mücadelede yanı başımızda olan, her zaman bizimle dayanışma içerisine bulunan Dr. Yılmaz Şahutoğlu dostumuzu yanımızda görmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan aday adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu da Eğitim-Sen’in seçim çalışmalarında, seçimin en önemli mekanizması sandık güvenliği konusunda gösterdiği çabanın her dönem için çok değerli olduğunu söyledi.

BU SEÇİM HER ZAMANKİNDEN FARKLI

Dünya tarihinin en büyük felaketine kendileri açısında da kıyametine neden olduğunu diyebilecekleri bir depremin arifesinde, gölgesinde böyle bir sürecin yaşandığına işaret eden Şahutoğlu “Bu seçim her zamankinden çok daha farklı içerik, mekanizmayla irdelenmesi gereken, kampanyası da bu paralelde olması gereken bir seçim süreci olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden de klasik siyasetçilerin ve siyaset yelpazesinin hamaset dolu söylemlerinden, tavırlarından kesinlikle arınmaları gerekir. Yıkılmış yüreği yanmış, hayatı kaybolmuş, geleceği ve umutları tükenmiş, ciddi manada acılar yaşayan şehrin evlatları olarak burada birbirimize sarılmak, birbirimizin yaralarını birlikte sarmak, birbirimizle dayanışma içerisinde olmak ve bu şehri birlikte ayağa kaldırmak arzusuyla yola çıktık” diye konuştu.