BU SEÇİMİN KAZANANI BİZİZ

  • Eklenme Tarihi :17.05.2023 | 11:53

Cumhuriyet Halk Partisi 27. Dönem Milletvekili Serkan Topal, 14 Mayıs’ta yapılan seçimin kazananının kendileri olduğunu söyledi.

BU SEÇİMİN KAZANANI BİZİZ

Sosyal Medya hesabından yaptığı paylaşımda, 14 Mayısta bir seçim atlattıklarını belirten Topal, “Evet bir seçimi daha atlattık. Ve bu seçimin kazananı biziz. Kaybedeni sayın Erdoğan’dır. Çünkü halktan güven oyu alamadı. Bunu hepimiz gördük. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki her zaman olduğu gibi Anadolu Ajansı İstanbul’da, Ankara’da yapılan yerel seçimlerde olduğu gibi yüzde 60 ile başladı. Amaçları neydi sandık başında ki görevli arkadaşlarımızın ıslak imzalı tutanakları almasını engellemekti.” dedi.

BİZ GERÇEĞİ GÖRDÜK

Ama kendilerinin gerçeği gördüklerini ve vatandaşlara da bunu söylediklerini belirten Topal, “Neticede sonuç seçim 2’nci tura kaldı. Umutsuzluğa kapılmak yok. Allah’ın izniyle biz kazanacağız. Sayın Kılıçdaroğlu’nu Çankaya köşküne göndereceğiz. Bu memlekete yeniden huzuru, baharı getireceğiz. Bugüne kadar bizlere destek olan herkese yürekten teşekkür ediyorum. Hepinize vefa borcumuz var. İl, ilçe örgütlerine, kadın kollarına, sandık görevlilerine, özellikle il dışından buraya gelip oy kullanan depremzede vatandaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum.”

HATAY HALKII YÜREKTEN SEVİYORUM

“Onlara büyük borcumuz var. Biliyorum koordinasyonda sıkıntı oldu. Bunu bende gördüm. Listede olmamama rağmen var gücümle çalıştım. Çalışmaya da devam edeceğim. Önemli olan milletimizin sorunlarını çözmek. Listede olmama rağmen kim beni aradıysa elemden geleni yaptım, katkıda da bulundum. Çünkü Hatay halkını yürekten seviyorum. Özellikle il dışından gelen vatandaşlarımızı 

gördüğümde çok duygulandım. Geldiler evlerini gördüler, oy kullandılar. Sarıldık birbirimize oy kullanıp gittiler. Ama sözümüz olsun, o evleri yeniden inşa edeceğiz. Biliyorum kaybettiklerimizi geri getiremeyiz. Ama o anılarınızı burada tekrar yaşatacağız.” dedi.

VERDİĞİMİZ SÖZÜ YERİNE GETİRECEĞİZ

Verdikleri sözü mutlaka yerine getireceklerini belirten Topal, “Çok çalışacağız. Önümüzde 13 günlük bir maraton var. Ayın 28’inde yine bir seçim var. Aynı yerde aynı sandıklarda, biz mücadelemize devam edeceğiz. Biz çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sayın Kılıçdaroğlu’nu 13. Cumhurbaşkanımız olması için çalışacağız. Allah’ın izni vatandaşlarımızın desteği ile biz bunu başaracağız. Birlikte, el ele, omuz omuza” diye konuştu. (Haber Merkezi)