BOZKURT’A ATATÜRK FOTOGRAFI HEDİYE ETTİ

  • Eklenme Tarihi :01.11.2023 | 14:36
  • Muhabir :Hatay Gazetesi

BOZKURT’A ATATÜRK FOTOGRAFI HEDİYE ETTİ

Yeni yerine taşınan Milliyetçi Hareket Partisi’ne ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştir İskenderun Eczane Teknisyenleri Dernek Başkanı Cemal Çelik Başkan Bozkurt’a Atatürk fotoğrafı hediye etti.

 

Gazeteciler Cemiyeti bitişiğindeki tarihi binanın tadilatını yaptıran MHP ilçe teşkilatı, yeni yerine taşındı. Yeni Parti binasını ziyaret eden İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği Başkan ve yönetim kurulu üyelerini MHP İlçe Başkanı Bozkurt konuk etti, binayı gezdirdi.

İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği Başkan Cemal Çelik MHP’nin yeni Teşkilat Binası duvarına asmak üzere Başkan Turan Bozkurt’a Atatürk Fotoğrafı hediye etti.

Eczane Başkan Çelik, İskenderun’un gelişmesi ve kalkınması için tüm sivil toplum kuruluşlarının daha çok proje üretmesi, fikir ortaya koyması gerektiğini dile getirerek şehir merkezine acilin bir hastanenin yapılması taleplerini yineledi. 

MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt ise yapılan ziyaretten dolayı eczane teknisyenlerine teşekkür ederek “Gerçekten söylediğiniz gibi sivil toplum kuruluşlarının yapıcı düşüncelerini her zaman destekliyoruz” dedi.