BÖLGE EKONOMİSİ DEĞERLENDİRİLDİ

  • Eklenme Tarihi :08.12.2022 | 10:21
  • Muhabir :

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Meclis Başkanı Zeki Altun ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan heyete, bölge Ekonomisi ile ilgili bilgiler verildi.

BÖLGE EKONOMİSİ DEĞERLENDİRİLDİ

İskenderun’da ‘Anadolu Ekonomi Diplomasisi’ programına katılan Estonya Cumhuriyeti Büyükelçisi H.E. Mrs. Annely Kolk, Litvanya Cumhuriyeti Büyükelçisi H.E. Mr. Ricardas Degutis ve Letonya Cumhuriyeti Büyükelçisi H.E Mr. Peteris Vaivarsİskenderun  Ticaret ve Sanayi Odasını (İTSO) ziyaret ettiler.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Meclis Başkanı Zeki Altun ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan heyete, bölge  Ekonomisi ile ilgili bilgiler verildi.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, sinevizyon destekli olarak heyete  Bölge ekonomisinin lokomotifi konumunda olan Demir-Çelik, Filtre,  Lojistik, Liman faaliyetleri hakkında genel bilgiler verdi.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, iki ülke arasındaki ticari ve kültürel ilişkilerin güçlendirilmesine yönelik temaslarda bulunuldu.

Ziyaret, karşılıklı plaket takdimi ile son buldu.

Ziyarette, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Meclis Başkanı Zeki Altun, Başkan Yardımcıları  Mahir Taner, Sanem Akpınar, Yönetim Kurulu Üyeleri,  Fuat Keser, Ali Çitanak, Nedim Şaban, Levent Çam, İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı Başkanı Doğan Erten,  Meslek Komite Üyesi Mehmet Kirmit yer aldı. (Haber merkezi)