BAŞKAN YAPAR, BABALAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI - Hatay Gazetesi

BAŞKAN YAPAR, BABALAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

  • Eklenme Tarihi :15.06.2024 | 12:31
  • Muhabir :Haber Merkezi

BAŞKAN YAPAR, BABALAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

 Antakya Belediye Başkanı İbrahim Naci Yapar, Babalar Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Yapar, mesajında şu sözlere yer verdi; “Dünyanın en zor ve yüce görevlerinden birini üstlenmiş, hayatımızın her anında varlıklarıyla bize güç veren, iyiliğin, fedakârlığın ve koşulsuz sevginin timsali olan babalarımızın ‘Babalar Günü’nü kutlamanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Babalık; yeri doldurulamayan, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen, dünyadaki en yüce duygulardan biridir. Karşılıksız sevginin en güzel örneklerini veren babalarımız sonsuz bir sevgi ve özveri ile bizlere geleceğimize uzanan yolda rehberlik eden öğreticilerimizdir.

Yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren, ailenin mutluluğu için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan babalarımız, çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti sarf etmektedirler. O yüzden babalarımızı mutlu etmek, nefes aldığımız her gün babalarımızın merhametine, şefkatine ve ilgisine layık olmaya çalışmak hepimizin görevi olmalıdır.

 Bu duygu ve düşüncelerle; yaşamımızın her anında varlıklarıyla bizlere güç veren, milletimizin huzur ve güvenliği için canı pahasına mücadele eden Aziz Şehitlerimizi rahmetle, Kahraman Gazilerimizi şükranla anıyor ve onların değerli babaları başta olmak üzere, tüm emektar babalarımızın Babalar Günü’nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”