BAŞKAN YALÇIN KONUKLARINI AĞIRLADI - Hatay Gazetesi

BAŞKAN YALÇIN KONUKLARINI AĞIRLADI

  • Eklenme Tarihi :20.05.2024 | 13:07
  • Muhabir :Haber Merkezi

BAŞKAN YALÇIN KONUKLARINI AĞIRLADI

Antakya Belediyesi Meclis üyesi ve Türk Kızılay’ın bir önceki dönem Hatay Şubesi Başkanı Kudret Özbakış ve Memur-Sen İl Temsilcisi İsmail Bayrakdar beraberlerindeki heyetlerle birlikte Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

Başkan Yalçın’ı ilk olarak  Antakya Belediyesi Meclis üyesi ve Türk Kızılay’ın bir önceki dönem Hatay Şubesi Başkanı Kudret Özbakış ve beraberindeki heyet ziyaret etti. Özbakış 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde rekor oyla seçilen Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın’a hayırlı olsun dileklerini sunarak, görevinde başarılar diledi. Ayrıca geçtiğimiz hafta sonu Yayladağı’nda gerçekleştirilen kan bağışı kampanyası ile ilgili detaylar konuşuldu.

Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Yalçın’ı daha sonra Memur-Sen İl Temsilcisi İsmail Bayrakdar ve beraberindeki heyet ziyaret etti. Bayrakdar, ziyaretin anasına Başkan Yalçın’a kitap hediye ederken, hayırlı olsun dileklerini sundu ve görevinde başarılar diledi. Başkan Yalçın’da ziyaretlerden dolayı Memur-Sen İl Temsilcisi İsmail Bayrakdar’a ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Memur Sen Hatay İl Temsilciliği olarak 31 Mart seçimlerinde yeniden Yayladağı belediye başkanı olarak seçilen Sayın Mehmet Yalçın'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

  Misafirperverlikleri dolayısıyla değerli başkanımıza şahsım ve teşkilatım adına teşekkür eder görevinde muvaffakiyetler dilerim.