BAŞKAN SARI’DAN HAZEK’E KUTLAMA - Hatay Gazetesi

BAŞKAN SARI’DAN HAZEK’E KUTLAMA

  • Eklenme Tarihi :04.07.2024 | 17:03
  • Muhabir :Haber Merkezi

BAŞKAN SARI’DAN HAZEK’E KUTLAMA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde yürütülen Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından İstanbul’da düzenlenen “Anadoludakiler” projesinin tanıtım programında Altınözü ve Hatay Altınözü Zeytin Emeği Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’ni (HAZEK) temsil eden Süheyla Hocaoğlu ve Ayşe Yavuz, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı’yı makamında ziyaret etti.

Altınözü’müzün yerel ve geleneksel ürünlerini tanıtarak alınteri ve emek veren tüm kadınlara teşekkür eden Başkan Sarı, Süheyla Hocaoğlu ve Ayşe Yavuz’a çeşitli hediyeler verdi.

Başkan Sarı, yaptığı açıklamada “Kadınlarımızın güçlenmesi ve hayatın her alanında var olmaları için tüm desteğimizle yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan hanımefendinin himayelerinde yürütülen Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından İstanbul’da düzenlenen “Anadoludakiler” projesinin tanıtım programında Altınözü’müzü ve Hatay Altınözü Zeytin Emeği Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’mizi (HAZEK) temsil eden Süheyla Hocaoğlu ve Ayşe Yavuz bizleri ziyarette bulundular.

Altınözü’müzün yerel ve geleneksel ürünlerini tanıtarak, yeniliklerle günümüze taşıyan alınteri ile emek veren tüm kadınlarımıza gönülden teşekkür ediyorum.” Dedi.